Στις λαμπρές εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν στην 126 Σμηναρχία Μάχης, αλλά και στην 133 Σμηναρχία Μάχης στο Καστέλι, προς τιμήν του προστάτη της πολεμικής αεροπορίας Μιχαήλ Αρχαγγέλου, παρευρέθηκε ο Υφυπουργός Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης κ. Βασίλης Κεγκέρογλου εκπροσωπώντας την κυβέρνηση.
Ο Υφυπουργός τίμησε με την παρουσία του τους άνδρες της Πολεμικής Αεροπορίας που αγωνίζονται για την προστασία και την ασφάλεια της πατρίδας και ευχήθηκε χρόνια πολλά στους αξιωματικούς και το προσωπικό.
![](https://kegeroglou.gr/wp-content/uploads/2023/10/synantisi-Syl.-Elpida.jpg)
Συνάντηση Βασίλη Κεγκέρογλου με τον σύλλογο σεισμόπληκτων η ΕΛΠΙΔΑ
Η συνάντηση του Βασίλη Κεγκέρογλου με τον σύλλογο σεισμόπληκτων η ΕΛΠΙΔΑ είναι η πρώτη συνάντηση με συλλογικό φορέα που πραγματοποίησε