Το παρών στην εκδήλωση για την παρουσίαση του ψηφοδελτίου του κ. Σταύρου Αρναουτάκη έδωσε το βράδυ της 11 Οκτωβρίου ο Υφυπουργός Εργασίας κ. Βασίλης Κεγκέρογλου, ο οποίος ευχήθηκε στον υποψήφιο του ΠΑΣΟΚ για την Περιφέρεια Κρήτης καλή επιτυχία.
![](https://kegeroglou.gr/wp-content/uploads/2023/10/synantisi-Syl.-Elpida.jpg)
Συνάντηση Βασίλη Κεγκέρογλου με τον σύλλογο σεισμόπληκτων η ΕΛΠΙΔΑ
Η συνάντηση του Βασίλη Κεγκέρογλου με τον σύλλογο σεισμόπληκτων η ΕΛΠΙΔΑ είναι η πρώτη συνάντηση με συλλογικό φορέα που πραγματοποίησε